fbpx
Portale Randkowe

Jak wybrać portal randkowy?

Jednym z filarów udanego randkowania w internecie jest postawienie na odpowiedni dla siebie portal randkowy, spełniający twoje oczekiwania i potrzeby. Nie możesz liczyć na sukces, logując się na serwisach, gdzie znajdziesz wyłącznie kandydatki mieszkające setki kilometrów od ciebie. Trudno będzie także znaleźć idealną 30-latkę na portalu randkowym dla seniorów, czy szukającej stabilizacji i spokoju matki na stronie dla nastolatków. Zdecydowanie najgorzej byłoby trafić na portal randkowy, z tysiącami fikcyjnych kont, nastawionych na wyciągnięcie z twojego portfela jak największej gotówki. Na szczęście istnieją portale randkowe, założone przez osoby, które nie są nastawione na zysk za wszelką cenę. Wystarczy te portale odszukać, a my, udzielając kilku podstawowych rad, podpowiemy ci jak to zrobić!

Jaki powinien być dobry portal randkowy?

Po pierwsze i najważniejsze: REGULAMIN. Musi być uczciwy i przejrzysty. Zdarzają się portale umieszczające w swoim regulaminie niekorzystne zapisy, mające na celu omamić użytkownika i wyłudzić od niego pieniądze. Mowa o np. automatycznym przedłużaniu członkostwa – czytaj regulaminy uważnie, szczególnie fragmenty zapisane drobnym druczkiem.

Częste logowanie się użytkowników: kiedy portal randkowy udostępnia informację na temat czasu ostatniego logowania się użytkownika, zyskujesz szansę na powodzenie. Przecież nie napiszesz do kobiety, która ostatni raz logowała się miesiąc temu, prawda? Dzięki tej opcji nie będziesz zamartwiał się, że nie spodobałeś się którejś z dziewczyn, zupełnie nieświadomy faktu, że ona już dawno zapomniała o istnieniu swojego konta na danym portalu!

 Dużo użytkowników: to bardzo istotne. Im więcej zalogowanych osób, zwłaszcza kobiet, tym większe szanse na odnalezienie partnera/partnerki dla siebie! Pamiętaj jednak, że niekiedy duża ilość użytkowników wiąże się z obecnością fikcyjnych kont. Jednak z drugiej strony, dużo zalogowanych = wysoka popularność portalu, a więc z pewnością spora skuteczność w kojarzeniu par!

 Brak fikcyjnych kont: gwarantuje spokój ducha i portfela. fikcyjne konta często są nieme. A brak odpowiedzi od interesującej cię osoby potrafi zdemotywować.

jaki-jest-najlepszy-portal-randkowy

Jaki jest najlepszy portal randkowy?

Według wielu niezależnych opinii, jednym z najbardziej interesujących portali, na których z pewnością warto założyć profil jest EroNow, ponieważ:

– nie posiada nieuczciwych zapisów w regulaminie: wszystkie punkty są jasne i przejrzyste.

– istnieje możliwość wypróbowania portalu bez płacenia: to ogromna zaleta. Forma czatowania jest w tym momencie znacznie ograniczona, jednak jest to możliwość sprawdzenia portalu, zanim dokonasz opłaty

– Tylko realne i aktywne konta: to z kolei świadczy o powodzeniu portalu i zainteresowaniu wśród użytkowników. Wysoka ilość aktywnych kont daje do zrozumienia, że poziom kojarzenia par jest tutaj bardzo wysoki.

               Warto zalogować się i skorzystać z darmowej wersji demonstracyjnej, żeby na własnej skórze przekonać się o wysokim poziomie usług oferowanych przez EroNow.pl. Koszt, jaki ponosisz za dołączenie do społeczności EroNow.pl, jest absolutnie adekwatny do jakości portalu. Z pewnością nie jest to wygórowana cena.

portale-randkowe-godne-uwagi

Pozostałe portale randkowe godne uwagi:

Erodate – Jeżeli szukasz rozrywki i spotkań bez zobowiązań jest to zdecydowanie portal dla ciebie.

Sexykontakty – na tym serwisie loguje się bardzo dużo użytkowników. Cieszy się on ogromną popularnością, co zapewne przekłada się na efekty w kojarzeniu par.

RandkiLokalnie – ten portal cieszy się świetną opinią, z uwagi na brak fikcyjnych kont, wysoki wskaźnik kojarzenia par oraz dobry stosunek ceny do jakości usług.

Kiedy już wybierzesz portal randkowy odpowiedni dla siebie i znajdziesz interesującą kandydatkę, z którą będziesz chciał nawiązać rozmowę, warto zadać sobie pytanie: czy wiesz jak zagadać do dziewczyny na portalu randkowym? Mimo, że nie zagadujesz „na żywo”, masz dużo czasu żeby się przygotować i nie jesteś od razu skazany na porażkę. Takie rozpoczęcie znajomości przez internet także potrafi być stresującym wyzwaniem.  Jeżeli nie wiesz jak się za to zabrać – pisaliśmy na ten temat TUTAJ.